Kontakt                                                        

RENO-TRANS SP. Z o.o.
ul. Ciepłownicza 24
31-587 Kraków
tel. 0048 12 680 20 40
fax: 0048 12 425 86 94
e-mail: biuro@reno-trans.com.pl

Spedycja:

Andrzej Wójcik
tel. 0048 12 680 2048
kom. 605 731 851
e-mail: andrzej@reno-trans.com.pl

Aneta Dziurka
tel. 0048 12 680 2041
kom. 603 954 605
e-mail: aneta@reno-trans.com.pl

Mateusz Rożek
tel. 0048 12 680 20 42
kom. 603 954 604
e-mail: mateusz@reno-trans.com.pl

Łukasz Cygankiewicz
tel. 0048 12 680 20 44
kom. 603 954 603
e-mail: lukasz@reno-trans.com.pl 

Monika Zawiślak
tel. 0048 12 680 2049
fax 0048 12 425 8694
e-mail: monika@reno-trans.com.pl 

Księgowość:

Elżbieta Kremel
tel. 0048 680 20 47
e-mail: ela@reno-trans.com.pl

Dział Kadr:

Barbara Rożek
tel. 0048 680 20 47
e-mail: barbara@reno-trans.com.pl

Sekretariat:

Monika Pochwała
tel. 0048 12 680 20 46
e-mail: sekretariat@reno-trans.com.pl


Mapka Dojazdowa do siedziby firmy.


Wyświetl większą mapę
Rejon działania
Obsługujemy kraje unii europejskiej między innymi Francja, Niemcy, Włochy, Anglia, Irlandia, Belgia, Holandia, Czechy, Słowacja, Szwecja i inne, a także Szwajcarie, Chorwacje oraz Norwegie.